Newborn - focení novorozenců Brno

 

Vaše malé děťátko je ta nekrásnější bytost na světě. Zachytím pro Vás jeho výjimečnost a vytvořím pro Vás a Vaši rodinu krásné newborn fotografie, které Vám budou navždy připomínat první dny jeho života.

To, jak vypadá Vaše novorozené miminko v období těsně po porodu, je totiž zcela neopakovatelné. Jeho udivené pohledy, kterými sleduje nový svět okolo něj, veselé grimasy i maličké prstíčky, kterými se chytá všeho, co mu podáte. V prvních dnech života se novorozené miminko mění takřka před očima.

Mým cílem je pro Vás tyto prchavé okamžiky zachytit na uměleckých newborn fotografiích, které Vám budou tyto šťastné chvíle navždy připomínat.

 

Jak bude fotografování Vašeho miminka probíhat?

 

V mém ateliéru v Brně je vše připraveno pro tvorbu úchvatných newborn fotografií Vašeho malého dítěte. Vy i Váš drobeček se zde budete cítit jako v bavlnce. Samozřejmostí je možnost kojení a přebalování, tak aby se Vaše miminko cítilo během fotografování co nejlépe. Při fotografování využívám krásné dekorace a doplňky, které dotvoří celou scénu. Vaše miminko však bude na fotografii vždy tím hlavním.

Dekorace a pomůcky, které během fotografování miminek používám, jsou absolutně bezpečné a zdravotně nezávadné. Vytvořila jsem již stovky newborn fotografií a sama jsem matkou dvou malých dětí, takže dobře vím jak zacházet s malými miminky, aby byly v bezpečí a cítily se v absolutní pohodě.

 

Kdy objednat focení novorozeného miminka?

 

Nejkrásnější fotografie novorozených miminek vznikají během prvních čtrnácti dnů jejich života. V tomto období častěji spinkají a je tak snazší vytvořit krásné kompozice. Kvůli zajištění volného termínu je však nejlepší objednat fotografování přibližně 2 až 3 měsíce před očekávaným datem porodu. Newborn fotografie které společně vytvoříme, budou neopakovatelnou vzpomínkou na první dny Vašeho malého děťátka.