top of page
Ivana-0755-Edit.jpg

 O MNĚ

GOLD-BADGE-V4.png
3rdplace2018.png
Winner+Badge.png

Jmenuji se Ivana, jsem rodinná  fotografka a maminka dvou dětí.

Pracovala jsem jako zdravotní sestra, ale focení bylo mojí vášní odjakživa. Časem jsem se odstěhovala do zahraničí, kde jsem se věnovala studiu fotografie, zejména pak portrétní fotografii.

A tak vlastně začal můj sen stát se profesionální fotografkou. Zařídila jsem si v Brně vlastní ateliér se zaměřením na rodinnou fotografii.

 

Nabízím nadstandardní služby jejichž součástí je zapůjčení těhotenských šatů, oblečků pro novorozence i batolátka a také možnost profesionální vizáže přímo v ateliéru před samotným focením.

Věnuji se hlavně těhotenským ateliérovým portrétům, portrétům dětí, ale i dospělých.

Po narození mých dětí jsem objevila nádherný svět newborn fotografie a rozhodla jsem se specializovat se v tomto oboru u předních zahraničních newborn fotografů a osvojit si techniku jak polohování a fotografování novorozenců, tak maximální bezpečnost během manipulace s nimi.

Budu se těšit na setkání s vámi a společně zachytíme vaše jedinečné momenty!

35awards_644_en.jpg

Pravidelně se účastním kurzů, kde se učím nové techniky focení a postprodukce a moc ráda své zkušenosti předávám dále svým studentům na workshopech.

A samozřejmostí je také účast na světových soutěžích v portrétní fotografii a jsem moc šťastná za získaná ocenění.

Jsem perfekcionista a spousta z vás se ke mně vrací právě kvůli tomu. Nabízím vám zázemí  plně vybaveného ateliéru, kde vám vytvořím krásné fotografie na míru. 

129174303_Tanicka.jpg

 

bottom of page