top of page
Ivana-0755-Edit.jpg

 O MNĚ

GOLD-BADGE-V4.png
3rdplace2018.png
Winner+Badge.png

Jmenuji se Ivana, jsem rodinná  fotografka a maminka dvou dětí.

Pracovala jsem jako zdravotní sestra a před 12-ti lety jsem se odstěhovala do zahraničí, kde jsem se věnovala studiu fotografie, zejména pak portrétní fotografii.

Po narození mých dětí jsem objevila nádherný svět newborn fotografie a rozhodla jsem specializovat se v tomto oboru u předních zahraničních newborn fotografů a osvojit si techniku jak polohování a fotografování novorozenců, tak maximální bezpečnost během manipulace s nimi.

 

V dnešní době je možné mít spousty fotografií hlavně díky mobilním telefonům.

Ale fotografie, které vám nabízím já, jsou profesionální umělecké fotografie, 

které promýšlím do nejmenších detailů od výběru oblečení a rekvizit po následnou postprodukci a retuš fotografií dle vašich požadavků.

 

V mém fotografickém stylu zachycuji přirozenost a výsledkem jsou fotografie plné emocí ve kterých zdůrazňuji jedinečnost každého z vás.

 

Budu se těšit na setkání s vámi a společně zachytíme vzácné okamžiky vaší rodiny…

 

35awards_644_en.jpg

Pravidelně se účastním workshopů, kde se učím nové techniky focení a postprodukce a moc ráda své zkušenosti předávám dále svým studentům na workshopech.

A samozřejmostí je také účast na světových soutěžích v portrétní fotografii a jsem moc šťastná za získaná ocenění.

Jsem perfekcionista a spousta z vás se ke mně vrací právě kvůli tomu. Nabízím vám zázemí  plně vybaveného ateliéru, kde vám vytvořím krásné fotografie na míru. 

129174303_Tanicka.jpg

 

bottom of page