Profesionální těhotenské focení Brno

 

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období v životě každé ženy - období, které si budete chtít navždy zapamatovat. Neexistuje lepší způsob, jak zachytit vzpomínky na tuto jedinečnou část Vašeho života, než je profesionální těhotenská fotografie.

Během těhotenství je totiž žena nejkrásnější. Pocit, kdy ve Vašem bříšku vyrůstá nový život, pocit štěstí, harmonie a očekávání se projevuje i navenek. Právě tyto pocity a emoce se snažím zachytit na těhotenských fotografiích, které se stanou památkou na Váš požehnaný stav.

Vytvořím pro Vás nádherné těhotenské fotografie ve svém foto ateliéru v Brně, kde je vše připraveno pro Vaše maximální pohodlí. Snažím se využívat měkkého a rozptýleného světla k zachycení nádherných tvarů Vašeho těla, emocí a zasněného výrazu štěstí ve Vaší tváři, který je typický pro budoucí maminky.

 

Jak probíhá těhotenské fotografování

 

Mým cílem je, abyste se během fotografování cítila co nejuvolněněji. Nabízím Vám vstřícný přístup a přátelskou atmosféru, díky čemuž si fotografování opravdu užijete. S těhotenským focením mám dlouholeté zkušenosti a dokážu vytvořit kompozice, které zvýrazní Vaše přednosti a přirozenou krásu. Velice hezké jsou i těhotenské fotografie společně s Vaším partnerem, případně i s dětmi. Společně zachytíme příběh Vašeho těhotenství a vytvoříme nádhernou vzpomínku, která bude Vám i Vaší rodině navždy připomínat období, kdy jste nosila pod srdcem malého človíčka.

Nejvhodnější doba pro těhotenské fotografování je během sedmého a osmého měsíce, kdy je již Vaše bříško pěkně kulaté a kdy vznikají ty nejkrásnější těhotenské fotografie. Velmi oblíbené jsou také série fotografií od prvního měsíce až po dobu těsně před porodem, které dokumentuje průběh Vašeho těhotenství.  Sérii můžete zakončit fotografiemi novorozeného miminka.